Сімейні перегони. Разом до перемоги

Дата: 06.11.2023 10:24

5 листопада 2023 року на локації «Активні парки» у с. Кам’яне-Случанське відбулися спортивні змагання I туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Разом до перемоги».

У змаганнях брали участь шість команд нашої громади.

Програма змагань складалась із шести естафет та інтелектуального завдання. Спортивне суперництво панувало на кожному з етапів. Об’єднавши зусилля, сім’ї наполегливо та майстерно вправлялися з різноманітними завданнями.

У загальному підсумку змагань трійка сімей-лідерів сформувалась таким чином:

І місце – Сергійчук/Примак ( с. Кам’яне-Случанське);

ІІ місце – Олефір/Абрамчук ( с. Чудель);

ІІІ місце – Макарицька/Мельник (с. Кам’яне-Случанське).

Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради та призами від сільської ради, а всі учасники отримали заохочувальні подарунки.

Величезна подяка всім сім'ям за активну участь, яскравий відпочинок, хороший настрій та позитивні емоції. Всі виступали на достойному рівні, показали справжній приклад єднання і взаєморозуміння!

На ІІ етапі обласної спортивної гри інтереси нашої громади буде представляти команда Сергійчук/Примак. Бажаємо їм перемоги!

Піклуйтесь про свій фізичний та психологічний стан і бережіть себе та своїх близьких!

Українці нація сильних та незламних!

Все буде Україна!