З Днем села Федорівка!

Дата: 14.10.2023 19:08

Шановні жителі мальовничого села Федорівка!

Щиро вітаємо вас з Днем села!

Це свято всіх, хто тут народився й виріс, приїхав на постійне чи тимчасове проживання, хто писав і пише історію славного села. Саме любов до маленької батьківщини не дала Вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні.

Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі. Усі досягнення, якими багате село – це результат Ваших щоденних зусиль, знань і талантів.

Ви продовжуєте дбати про свій край, примножуєте його славні традиції своєю працею, досягненнями, турботою про тих, хто її потребує, шаною до захисників та захисниць України.

Щиро вірю, що в наступному році День села ми обов’язково святкуватимемо під мирним небом на українській землі.

З нагоди свята зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай живе рідне село, народжуються і підростають дітки, нехай щастя та любов будуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Зі святом! Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями,

сільський голова                                                            Сергій Опалько