Дайджест новин

Дата: 19.09.2023 12:59

Апаратне засідання
18 вересня 2023 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО за участю старост, начальників відділів, поліцейських офіцерів громади провів апаратну нараду, на якій було обговорено такі питання:
-    Співпраця поліцейських офіцерів громади з працівниками «Укртрансбезпеки» щодо виявлення порушень водіями великогабаритного вантажного транспорту;
-    Проведення 19.09.2023 року наради директорів закладів середньої освіти;
-    Передача лінії електропостачання в с.Гранітне;
-    Профілактично-попереджувальна робота з неповнолітніми водіями мотоциклів щодо порушень правил дорожнього руху.
По обговореним вище питанням були прийняті відповідні рішення та визначені відповідальні.

Засідання виконавчого комітету
18 вересня 2023 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому було схвалено зміни до Програми поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби на 2022-2025 роки, заслухано звіт про підготовку об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період на 2023-2024 рік, затверджено План реагування на надзвичайні ситуації Вирівської сільської територіальної громади, акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню в с.Селище по вул.Наливайка, 1 та в с.Чабель по вул. Радгоспна, 9, схвалено надання матеріальної допомоги на лікування на придбання засобів індивідуальної гігієни (памперси) та на поховання деяких категорій громадян, затверджено висновок опікунської ради про доцільність призначення опікуна та рішення, що були прийняті, видані між засіданнями виконавчого комітету в період між 30.08.2023 по 15.09.2023 року.
З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Вирівської сільської ради.

Позачергове засідання сесії
18 вересня 2023 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів позачергове засідання сільської ради за участі 14 депутатів. На засіданні були прийняті рішення про внесення змін до  Програми поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби на 2022-2025 роки, про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, про надання права доступу до елементів інфраструктури об’єкта нерухомого майна комунальної власності – будівлі сільської ради в с.Вири, про надання права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію), внесення змін до рішень сільської ради, до штатного розписів закладів освіти, про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад, про передачу свай С 12-35 в господарське відання на баланс КП «Вири-Сервіс».
Всі питання порядку денного були обговорені депутатами та прийняті рішення, з повним текстом яких можна ознайомитися на сайті сільської ради.