Проведено Всесвітній день прибирання
Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day" щороку відзначається в третю суботу вересня, цьогоріч 16 вересня – це глобальна подія, що об'єднала навколо себе мешканці різних країн світу з метою прибирання планети від сміття.
Мета акції – привернути увагу на проблему відходів, забруднення екології. Здобувачі освіти дошкільних закладів, закладів загальної середньої освіти, мешканці громади взяли активну участь в акції під гаслом "Хай буде небо мирним, а Україна чистою!".
Навіть за таких складних умов, коли захисники чистять Україну від загарбників, ми своїми зусиллями, маємо чистити нашу державу від іншого сміття. Маємо зберігати державу, нашу громаду чистою.
Ми варті того, щоб жити в чистій країні, й власними зусиллями можемо це зробити.
Хай планета наша чиста, розцвітає людям на добро!
Вирівський ліцей
Ясногірський ліцей
Чудельський ліцей
Чабельська гімназія
Селищенська гімназія