З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ!

Дата: 17.09.2023 08:09

ШАНОВНІ РЯТІВНИКИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників цивільного захисту України.

Це свято об'єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від різних стихій та наслідків ворожих атак.
У такий складний для нас всіх час, прийміть щиру вдячність за Вашу нелегку працю. Кожен ваш тривожний виїзд — це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані життя.
Вдячні Вам за те, що ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Бажаємо вам міцного здоров'я, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Україна здобуде перемогу над ворогом.
Нехай Божа Матір завжди буде вашою покровителькою і захисницею, вірною помічницею у професійній діяльності та оберегом на життєвому шляху!

Вирівський сільський голова     Сергій ОПАЛЬКО