Привітання до Дня працівників лісового господарства
Шановні працівники лісового господарства!
Щиро вітаємо всіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, із професійним святом – Днем працівника лісу!
Ліс є один із найбільших скарбів Рівненщини. Продовжуючи добрі традиції лісівників минулих поколінь, Ви щоденно піклуєтеся про збереження та примноження лісових багатств.
Спрямовуючи свої зусилля на зміцнення нашого лісового фонду, його відновлення та ефективне використання, працівники лісового господарства роблять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля. Саме тому професія лісівника користується сьогодні повагою та пошаною серед людей.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, професійних успіхів у розвитку лісової галузі Вирівської громади!
І всім нам – скорішої перемоги над ворогом. Усе буде Україна!
З повагою
Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО