У селі Чабель попрощалися із захисником України Сергієм ЛИТВИНЧУКОМ

Дата: 08.09.2023 08:53

07 вересня у Вирівській громаді віддали останню шану механіку-водію бойової машини піхоти в складі 33 окремої механізованої бригади ЛИТВИНЧУКУ Сергію Олексійовичу.
Герой народився 12 червня 1973 року в селі Чабель Сарненського району Рівненської області. Він був другою дитиною в сім'ї, закінчив восьмирічку в рідному селі, був завжди веселий, компанійський, готовий прийти на допомогу. Закінчив Сарненське СПТУ №2, здобувши освіту механізатора, у 1991 році проходив службу в десантних військах у м.Болград Одеської області. Працював у Клесівському лісгоспі, жив розміреним сільським життям. За декілька днів до початку війни повернувся з Бельгії. 22 січня 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ. 12 червня 2023 року, у день свого 50-річного ювілею, загинув поблизу населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області.
Поховали Сергія Олексійовича на сільському кладовищі зі всіма військовими почестями. Під виконання Державного Гімну України та салютний залп тіло Героя віддали землі.
У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя-захисника, патріота України.
Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати рідним й близьким нашого загиблого воїна Захисника.
Дякуємо Герою за подвиг, відданість Україні, мужність і патріотизм!
Вічна пам’ять та шана нашому Герою Сергію ЛИТВИНЧУКУ!

Повна версія