УВАГА! Прощання з Героєм!

Дата: 06.09.2023 12:49

07 вересня (четвер) орієнтовно о 10 год. прибуде тіло нашого загиблого Захисника ЛИТВИНЧУКА Сергія Олексійовича із с.Чабель.
Траурний кортеж з тілом Героя прослідує за маршрутом с.Федорівка, с.Олексіївка, с.Вири, с.Ясногірка (вул. Кармелюка, вул. Партизанська), с.Чабель.
Просимо мешканців громади гідно, із державною символікою та квітами, зустріти нашого Захисника та провести в останню путь!
Прощання  з Героєм відбудеться за адресою:
с. Чабель, вул. Грушевського, будинок 39.
07 вересня 2023 року оголошено Днем жалоби у Вирівській сільській територіальній громаді, тому прохання приспустити державні прапори.
Про можливі зміни в маршруті буде повідомлено додатково.