З Днем адміністратора Центру надання адміністративних послуг

Дата: 06.09.2023 08:34

Шановні адміністратори ЦНАП!

Щорічно, 6 вересня в адміністраторів ЦНАП є своє професійне свято, схвалене Кабінетом міністрів України та підписане Президентом.

Адміністратори є професіоналами своєї справи. Завдяки широкому територіальному охопленню, якісному та неупередженому виконанню обов’язків збільшується суспільний ступінь довіри громадян.

У ЦНАП Вирівської сільської ради велика та потужна команда, яка забезпечує своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг населенню з дотриманням усіх принципів Верховенства права. ЦНАП постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування. Ми розуміємо, що ЦНАП – це обличчя нашої територіальної громади, тому дотримуємося високих стандартів в обслуговуванні та використовуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача та окремої життєвої ситуації. Тільки щоденна та наполеглива праця може дати гідний результат.

Ми працюємо для Вас!

З повагою

Вирівський сільський голова                                          Сергій ОПАЛЬКО