ПРО НЕБЕЗПЕКУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ
У зв'язку із підвищенням температурних показників почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності та іншого на відкритих територіях, біля домогосподарств, які можуть перерости у масштабні пожежі.
У випадку спалювання сухої рослинності поліцейськими офіцерами громади буду складено протоколи про адміністративне правопорушення та за результатами засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вирівської сільської ради з палія буде стягнуто штраф.
Вирівська сільська рада вкотре закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі, адже це може спричинити тяжкі наслідки, особливо в таку гарячу погоду!
Радимо всім досить серйозно ставитися до цього допису. Бережіть довкілля, власне здоров’я та здоров’я своїх дітей!
Принагідно нагадуємо про те, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків та іншого, особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність - відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» розмір штрафу становить від 340 до 1360 грн.