Увага! Інформація щодо руху автотранспорту

Дата: 16.08.2023 21:18

⛔️ Рух по тимчасовому монтажному мосту через річку Случ поблизу міста Сарни буде перекритий повністю з четверга, 17 серпня.

✅ Наразі стартує новий етап будівельних робіт мосту на автодорозі М-07 Київ - Ковель – Ягодин. Під час їх виконання перебувати поблизу об’єкту може бути небезпечно для життя та здоров’я людей.

➡️ Тому рух автотранспорту буде можливий лише об'їзними маршрутами. «Вікна» для руху транспорту не застосовуватимуться.

☝️Це вимушене рішення, мета якого – збереження життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху. Воно також пришвидшить темпи виконання капітального ремонту мосту.

ℹ️ Для планування маршрутів наразі є два затверджені варіанти об’їзду:

📍 Т-18-11 через с. Гранітне, с. Вири, с. Ясногірка, с. Чабель, с. Лінчин, с. Михалин, м. Березне, с. Кам’янка, с. Антонівка - протяжністю 64,5 км;
📍 Н-25 через с. Яринівка, с. Малушка, с. Катеринівка, м. Сарни - протяжністю 38 км.