Дайджест новин

Дата: 28.07.2023 10:03

Робота комісії з ліквідації наслідків в м.Херсон
Працівник КП «Вири-Сервіс» Вирівської сільської ради Валерій ОПАНАСЮК працював у складі комісії, що фіксує факти пошкодження/руйнування будівель та споруд об’єктів нерухомого майна житлового призначення у Корабельному районі м. Херсон.
Вже кілька тижнів поспіль у Херсоні тривають роботи з ліквідації наслідків підриву росіянами Каховської ГЕС. На деяких вулицях із будинків досі відкачують воду. Тож на сьогодні головне завдання комісії – оперативно встановлювати факти пошкодження і руйнування майна, складати відповідні акти та вносити дані в реєстр, адже від цього залежить виплата компенсації постраждалим громадянам.
Війна закінчиться і ми обов’язково все відбудуємо! А поки фіксуємо кожен злочин ворога та працюємо на перемогу разом!

Привітали медиків
27 липня 2023 року від імені сільського голови Сергія ОПАЛЬКА секретар ради Світлана ВЕЛИЧКО привітала медиків громади з професійним святом, побажала здоров’я, натхнення й терпіння. Адже кожен з медичних працівників громади сьогодні тримає свій фронт і працює задля спільної перемоги.

Виїзний прийом громадян
27 липня 2023 року в приміщенні Вирівської сільської ради відбувся щомісячний виїзний прийом громадян представниками Пенсійного Фонду України.

Звіт комунальників
Комунальники громади виконали роботи з благоустрою нового сільського кладовища в с.Чудель – докосили траву біля огорожі та розпочали її побілку.
Встановлено опори під накриття для сходів біля ЗДО «Казка» с. Чудель.