Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб

Дата: 26.07.2023 16:29

Кабінетом Міністрів України 11.07.2023 прийнято постанову №709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», якою визначено нові підходи до надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Текст Постанови

Запитання: Чи потрібно звертатися і куди, щоб виплати ВПО продовжували виплачувати?

Відповідаємо: Для всіх внутрішньо переміщених осіб, які вже отримують допомогу, з 1 серпня 2023 року її виплату буде продовжено  автоматично  на 6 місяців,  тобто по  січень 2024 року, включно.

Допомога продовжується для всіх внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Україні і є внутрішньо переміщеними особами у раніше призначених розмірах:

для осіб з інвалідністю та дітей – 3 тис. грн на місяць;

для інших категорій осіб – 2 тис. грн. на місяць.

Важливо! Виплата допомоги буде продовжена автоматично, без необхідності додаткового звернення

У разі виникнення додаткових питань щодо надання або продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам надаємо телефон обласної безкоштовної гарячої лінії Департаменту соціального захисту населення: 0-800-500-620.