УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 21.07.2023 10:59

Фото без описуЗасідання  виконавчого комітету Вирівської сільської ради відбудеться

24 липня 2023 року  о 10. 00 за орієнтовним порядком денним:

- Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини-сироти Білої Євгенії Юріївни.
- Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини-сироти Білого Миколи Юрійовича.
- Про створення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми на території населених пунктів Вирівської сільської ради та затвердження Положення про неї.
- Про стан протипожежної безпеки на території Вирівської сільської територіальної громади
- Про затвердження науково-технічного звіту «Визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів для населених пунктів Вирівської сільської ради»
- Про утворення  Вирівської сільської субланки Сарненської районної ланки  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області та затвердження Положення про неї.
- Про схвалення змін до рішення Вирівської сільської ради  від 24.12.2021 року № 549 «Про затвердження цільових програм місцевого значення на 2022-2025 роки.
- Про схвалення Програми фінансової підтримки  та матеріальної підтримки  інших  територіальних громад для подолання  наслідків надзвичайних ситуацій,  що виникла внаслідок  збройної агресії  російської федерації на 2023-2024 роки.
- Про схвалення Програми розвитку та підтримки мережі Центру надання адміністративних послуг Вирівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки.
- Про надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам та на придбання засобів індивідуальної гігієни для деяких категорій громадян.