Новини від комунальників

Дата: 28.06.2023 20:13

Комунальники громади виконують роботи з переробки на щепу гілок, отриманих від обрізки аварійних дерев. З метою укладання асфальтного покриття дороги комунальної власності по вул. Калинова в с.Вири забезпечено підсипку щебеневою сумішшю автошляху.
Підвезено будівельне каміння для облаштування загорожі біля клубу с.Ясногірка. Очищено від чагарників земельну ділянку комунальної власності, що знаходиться поруч із продуктовим магазином у с.Ясногірка по вул. 40-річчя Перемоги.

У громаді працюють на громадських роботах мешканці громади, які стоять на обліку в районному центрі зайнятості, 50 відсотків зарплатні відшкодовує сільська рада, 50 % - районний центр зайнятості.
ТОВ «СП «Автострада» забезпечує виконання ямкового ремонту покриття автошляху державного значення Т-18-11 на відрізку /М-07/ – с.Гранітне – с.Вири.