Гуманітарна місія з Польщі

Дата: 21.06.2023 20:50

З Польщі до України з гуманітарною місією завітав представник гміни Гура Кальварія Станіслав Фійка (Stanislaw Fijka). Допомогу, зібрану благодійником за сприяння бурмістра міста та гміни Аркадіуша Стржижевського (Arkadiusz Strzyżewski), компанії Avon, студентів Університету третього віку (Uczevtnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Góra Kalwaria), Леслави Павелек, директорки Будинку для людей похилого віку в Констанцині (Lesława Pawełek, Dyrektov Domu Pomocy Społecznej w Konstancinie), Дороти Пишинської, директорки Будинку для людей похилого віку Гури Кальварії (Dorota Pyszynska Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii), передано у заклади дошкільної освіти Вирівської та Клесівської, Сарненської територіальних громад, а також Сарненської ЦРЛ, Клесівської районної лікарні та Чудельської спеціалізованої школи №2. Зокрема, в дитячі садочки Вирівської ТГ завезли 295 ковдр. ЗДО «Казка» с.Чудель -95; ЗДО «Берізка» с. Селище – 100; ЗДО ясла-садок «Віночок» с.Гранітне – 100. Щиро дякуємо нашим польським друзям за благодійну допомогу.