У Вирівській громаді утворено Координаційний центр підтримки цивільного населення

Дата: 21.06.2023 08:47

Утворено Координаційний центр підтримки цивільного населення при Вирівській сільській раді, про що свідчить рішення #794 від 12 червня 2023.

Завдання центру – підтримка та координація надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам.

Створення центру передбачає надання психосоціальної, медичної та правової допомоги постраждалому населенню, забезпечення ефективної взаємодії між органами виконавчої влади, правоохоронними та іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, організаціями та установами, що залучають до своєї діяльності волонтерів, волонтерами, представництвами в Україні міжнародних гуманітарних організацій під час вирішення питань щодо соціального захисту, забезпечення житлом та зайнятості постраждалого населення.

До складу Координаційного центру підтримки цивільного населення при Вирівській сільській раді залучені працівники виконавчих органів влади, поліції, представники медичних установ.

Подібні координаційні центри мають бути створені у всіх областях, а також в інших містах та громадах.