Захід до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 19:51

01 червня 2023 року з нагоди Дня захисту дітей у с.Вири на території Будинку культури та Вирівського ліцею було проведено святкову програму, на яку було запрошено дітей військовослужбовців громади. До дійства долучилися усі охочі діти. На початку дійства зі словами привітання звернулася заступник Вирівського сільського голови Світлана УСИК і побажала дітям щасливого дитинства, здоров’я та мирного неба.
Діткам було запропоновано музичні привітання, флешмоб, малюнки на асфальті, квести по різних локаціях, спортивні ігри, в рамках соціального проекту "Активні парки", батут, гірки, аквагрим і, звичайно, солодощі!
Захід здійснився за підтримки сільської ради та фізичних осіб-підприємців, які допомогли в організації та надали спонсорську допомогу:
- Хомич Володимир Пилипович, ГО «Братерство без кордонів»;
- Коноплюк Інна Борисівна, магазин "Колосок";
- Захарчук Віталій Антонович магазин "Юлія";
- Юсенко Віталій Миколайович, с. Чабель;
- Усач Вікторія Іванівна, с.Чабель;
- Лехкобит Андрію Олександровичу, с.Ясногірка.
 Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до проведення заходу для дітей! Побажаймо, щоб наші діти були здорові та щасливі! Подаруймо кожному ту частинку щастя, аби очі наших дітей світилися радістю, а на обличчі сяяла чарівна посмішка! Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – зробити її щасливою!
З Міжнародним днем захисту дітей!
Мирного неба усім, такої довгоочікуваної перемоги! Дякуємо нашим воїнам, дякуємо ЗСУ за те, що ми маємо змогу організовувати і проводити такі заходи. Віримо у Вас і чекаємо живими і здоровими з перемогою дома!