Дата: 01.06.2023 08:37

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають День захисту дітей. 1 червня завжди було днем тепла, радості й дитячих усмішок.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Діти – наше майбутнє, і саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини, та як складеться її доля.

Заснування в 1949 році Дня захисту дітей було продиктовано тим, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни. І, на превеликий жаль, ця історія повторюється знову. Вже другий рік як війна затьмарила цей день та краде дитинство у дітей України.

Але ми віримо в Перемогу, віримо, що наших діток захищають найкращі воїни ЗСУ!

У цей святковий день бажаю Вам щастя, здоров’я, мирного неба та успіхів на життєвому шляху.

Нехай здійсняться усі Ваші мрії та задуми!