З Днем села Чабель!

Дата: 21.05.2023 11:27

Шановні жителі села Чабель!

Сьогодні у вас значиме свято – День рідного села.
Щиро вітаємо Вас зі святом, яке другий рік поспіль ми відзначаємо в умовах збройної агресії рф.

Не зважаючи на те, що до Перемоги всі капітальні видатки припинено, минулого року нам вдалося здійснити частину планів по благоустрою населеного пункту: продовжено встановлення контейнерів для збору твердих побутових відходів та облаштування майданчиків під них, проведено розчищення русла річки Полична, грейдерування та підсипка доріг, розчищено від будівельного сміття територію кладовища, забезпечено водовідведення по вул.Грушевського та Радгоспна.

Дякую всім жителям, хто допомагає наближати перемогу, забезпечує збір, приготування та доставку благодійної допомоги, дров паливних для ЗСУ та потерпілим, які постраждали від російської агресії. Спасибі Вам велике і низький уклін!

День села символізує  любов  до рідного краю, до його бувших і нинішніх героїв, його історії та культури.

Завдяки нашим захисникам, Рівненщина знаходиться в тиловій зоні, ми маємо можливість милуватися мальовничим Чабелем, гордитися його працьовитими та талановитими людьми, неповторною природньою красою Полісся.

Рідне село справді зігріває душу кожного з нас!

Тож нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а спільна плідна праця буде надійною запорукою Перемоги й щасливого майбутнього.

Вирівський сільський голова
                                             Сергій ОПАЛЬКО