З Днем вишиванки!
Дорогі жителі Вирівської громади, українці, друзі!
У цьому році свято припадає на 18 травня. Долучитися до нього може кожен охочий. Для цього треба просто одягти вишиванку.
Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.
Вишиванка – наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.
Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни. Слава Україні!
З повагою
Сільський голова Сергій ОПАЛЬКО