Діалоги в громаді: зустріч перша

Дата: 16.05.2023 20:21

16 травня 2023 року в Будинку культури із жителями Вирівської громади, освітянами, культпрацівниками, творчою молоддю проведено діалогову зустріч на тему «Створення умов для розвитку творчих здібностей дітей та молоді Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області».
Метою заходу було надання інформації про стан розвитку освіти, культури й спорту в громаді, обговорення потреб розвитку творчої молоді й дітей, визначення можливих шляхів вирішення проблеми розвитку творчих здібностей молоді та передбачення ризиків.
Зустріч розпочалася із музичного вітання юних обдарувань.
З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися секретар сільської ради Світлана ВЕЛИЧКО та координатор проєкту ULEAD з Європою “Лабораторії творчого діалогу в громадах” Андрій СІЛЬЧЕНКО.
За допомогою командних кейсів «Трикутник успіху діалогу» та «Ранжування» присутні проаналізували Ідеї – Шляхи – Ризики творчого розвитку молоді.
З метою продовження діалогу з жителями громади запропоновано провести наступну зустріч у рамках проєкту на початку червня 2023 року.

Детальніше дізнавайтеся у нашій Viber-спільноті «Молодь Вирівської громади» та на офіційній FB-сторінці.

Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Лабораторії творчого діалогу в громадах

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Громадські Ініціативи України