Всесвітній день медичних сестер

Дата: 12.05.2023 12:03

Шановні медичні сестри!

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.

Медсестра – не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю, стражданню та сповна надавати необхідну медичну і психологічну допомогу хворому.

Ваша робота важлива і цінна як у тилу, так і під обстрілами, у польових госпіталях.

З нагоди Всесвітнього дня медичних сестер у Вирівську громаду надійшли дві подяки працівникам КНП «ЦПМСД» Вирівської сільської ради.

За надзвичайну відповідальність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію Департаментом цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації відзначено РУДИК Ларису, завідувачку ФАП с.Олексіївка.

Подякою Громадської організації «Рівненська обласна асоціація сестер медичних» за надзвичайну відповідальність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію нагороджено КРАВЧУК Людмилу, завідувачку ФАП с.Чабель.

Дякуємо Вам за чуйність, врятовані життя і повернуте здоров'я. Ви справжні янголи-охоронці, а ваша  праця – це справжній героїзм.