Дата: 08.05.2023 20:37

Про засідання апарату сільської ради

08 травня 2023 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів засідання апарату сільської ради, на якому обговорювалися такі питання:

• безбар’єрність як рівні можливості безперешкодного доступу всіх жителів громади до навчальних закладів, транспорту, держустанов, медичних закладів, закладів культури та відпочинку;
  • необхідність облаштування дитячого майданчика в с.Гранітне;
  • план робіт по підсипці та грейдеруванні вулиць населених пунктів громади;
  • робота військових обліковців із жителями громади, що були мобілізовані до лав ЗСУ та їх родинами;
  • забезпечення санітарних вимог до якості питної води у закладах освіти громади;
  • харчування в закладах загальної середньої освіти та оренда приміщень харчоблоків;
  • необхідність облаштування зупинки громадського транспорту в с.Гранітне;
  • заходи до Дня памяті та примирення та Дня Європи;
  • виїзний прийом громадян сільським головою;
  • профілактичні рейди поліцейських громади у вихідні дні;
  • організація надання соціальних послуг у с.Камяне-Случанське та с.Чудель.

За результатами наради Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО здійснив робочий виїзд до с.Гранітне та с.Олексіївка.

Заходи з нагоди Дня памяті та примирення

У закладах загальної середньої освіти, будинках культури та публічних бібліотеках громади пройшли заходи із вшанування Дня пам’яті та примирення: інформаційні хвилинки, виховні години, уроки-пам'яті, години спілкування з учнями, показ відео та презентацій, на яких учні змогли усвідомити важливість цього дня саме сьогодні, коли росіяни щодня атакують наші міста.

Всі учні та педагоги носили символ Дня памʼяті та примирення – Червоний Мак.

Благоустрій триває

У с.Чудель по вул. Незалежності виконуються роботи по підсипці дороги будівельним сміттям.

Розпочато фарбування зупинки громадського транспорту в с.Вири по вул.Центральній.

Пледи від ЮНІСЕФ

Працівниками Чудельського старостинського округу передано теплі пледи дітям-сиротам, дітям з неповних сімей, дітям із сімей внутрішньо переміщених осіб, дітям з обмеженими можливостями чи травмами, дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, Міжнародною організацією із захисту дітей ЮНІСЕФ Вирівській громаді було доставлено 130 пледів.