Відбулися громадські слухання

Дата: 07.05.2023 18:13

07 травня 2023 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів громадські слухання з жителями с.Гранітне. На порядку денному зібрань був звіт сільського голови.
Громадські слухання було розпочато із хвилини мовчання на вшанування загиблих героїв у російсько-українській війні.
Із жителями села Гранітне було обговорено питання графіку роботи ФАП с.Гранітне та надання медичних послуг, роботи клубу с.Гранітне, необхідності підсипання вулиць, облаштування зупинки для громадського транспорту для учасників освітнього процесу, жителів с.Гранітне та необхідності облаштування павільйону на території Вирівського ліцею для дітей, яких підвозить шкільний автобус, роботи ЗДО «Берізка» в літній час та функціонування найпростішого укриття в ньому, проведення заміни електроопор лінії електропостачання до хутору "Федьків лісок", необхідності вмикання вуличного освітлення у темну пору доби до комендантської години, необхідності встановлення вуличних ліхтарів на сонячних батареях, підвезення піску для подальшого облаштування дитячого майданчика, облаштування майданчика на кладовищі для відправки панахид, установки контейнерів для збору твердих побутових відходів та облаштування майданчиків під них.
Звіт сільського голови було взято до відома, обговорені питання, зауваження та пропозиції до них буде винесено на засідання виконавчого комітету з метою розроблення заходів по їх виконанню.