Дата: 03.05.2023 18:44

Контейнери для збору ТПВ і ПЕТ
За кошти природоохоронного фонду сільської ради придбано 12 контейнерів для збору твердих побутових відходів і 3 контейнери для ПЕТ-пляшки. Придбані контейнери буде розвезено і встановлено по населених пунктах громади згідно робочого плану.

Благоустрій території кладовищ
З метою проведення робіт із благоустрою кладовища с.Федорівка 03 травня працівники, які працевлаштовані на громадські роботи, розпочали побілку паркану сільського цвинтаря. Заплановано весняне прибирання зупинок громадського транспорту та кільця дорожньої розв’язки в с.Вири.
На кладовищі с.Ясногірка продовжуються роботи із облаштування майданчика для відправлення панахид.

Комунальники звітують
Робітники комунального підприємства протягом 28.04 – 02.05.2023 року забезпечили грейдерування вулиць с.Чудель.
Тривають роботи з подрібнення гілок від обрізки дерев на щепу, що буде використана для опалення закладів комунальної власності.
29 квітня 2023 року працівники Чудельського старостинського округу провели толоку на прилеглій території біля адміністративного приміщення с.Чудель.