Проведено громадські слухання

Дата: 30.04.2023 21:34

30 квітня 2023 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів громадські слухання з жителями с.Федорівка та с.Олексіївка. На порядку денному зібрань були звіт сільського голови і питання перейменування вулиць згідно Закону України про деколонізацію.
Громадські слухання було розпочато із хвилини мовчання на вшанування загиблих героїв у російсько-українській війні.
Під час зустрічі  жителі села Федорівка піднімали питання ремонту доріг із твердим покриттям обласного підпорядкування, вирівнювання й підсипки доріг комунальної власності, необхідності будівництва нового приміщення для харчоблоку шкільної їдальні, будівництва укриття для Федорівської гімназії, ремонту зупинки громадського транспорту, надходження податків від підприємств, що займаються видобуванням бурштину на території громади, графіку виїзної роботи представників «Укрпошти» та відсутності можливості сплати комунальних послуг, необхідності виділення земельних наділів, прибирання сільського кладовища та прилеглої території, збору та вивозу ТПВ, приведення в належний стан земельних ділянок приватної власності на території населеного пункту, неліцензованої торгівлі спиртними напоями, закупівлі спецтехніки для комунального господарства «Вири-Сервіс» для підсипки вулиць (трактор Т-150), заповнення вакансії водія автогрейдера та директора комунального господарства «Центр культурних послуг», організації зрізу аварійних дерев, необхідності резервування місць для випасу корів.
Із жителями села Олексіївка було обговорено питання необхідності грейдерування та підсипання вулиць, прочистки канав на території населеного пункту, придбання спецтехніки для КП «Вири-Сервіс», введення в експлуатацію новопобудованої електролінії по вул.Нова, Лісна, роботи поліцейських громади щодо фіксації правопорушень мешканців, зайнятих сільськогосподарськими  роботами, дотримання законодавства підприємствами, що займаються видобуванням бурштину на території громади, необхідності створення місця для випасу корів, облаштування дитячого майданчика і футбольного стадіону.
Звіт сільського голови було взято до відома, обговорені питання, зауваження та пропозиції до них буде винесено на засідання виконавчого комітету з метою розроблення заходів по їх виконанню.