Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

Дата: 26.04.2023 09:25

26 квітня 2023-го минає 37 років від найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. У 1986 році під час експерименту на 4-му реакторі ЧАЕС сталися два вибухи. У ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяли понад вісім тисяч жителів Рівненщини, 13 героїв-ліквідаторів проживають на території Вирівської громади.
Військовослужбовці, працівники підприємств і організацій, медичні працівники стали безпосередніми учасниками ліквідації, несли службу в зоні відчуження. Багато з тих, хто прийняв на себе удар Чорнобиля, на жаль, не дожили до сьогоднішнього дня. Перед їх світлою пам’яттю ми в глибокій повазі схиляємо голови...
Шановні ліквідатори Чорнобильської катастрофи! Щиро бажаю Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й Перемоги. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!