УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 06.04.2023 12:04

Засідання виконавчого комітету Вирівської сільської ради відбудеться 07 квітня 2023 року за орієнтовним порядком денним:

1. Про схвалення змін до цільової програми «Про надання одноразової матеріальної допомоги  військовослужбовцям Вирівської сільської територіальної громади на період воєнного стану.

2. Про схвалення змін до «Програми призначення і виплати  компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги  з догляду на непрофесійній основі на 2022-2025 рік»

3. Про встановлення графіків роботи для субʼєктів  підприємницької діяльності у сфері торгівлі, розважальних закладів ( кафе, барів) на період дії воєнного стану на території Вирівської сільської територіальної громади.

4. Про встановлення вартості платних послуг, які  надаватимуться  КП « Вири-сервіс» Вирівської сільської ради.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04 лютого 2021 року № 15 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій» із змінами від 02 вересня 2022 року № 80.

6. Про створення комісії для проведення комплексного визначення  ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам, на придбання засобів індивідуальної гігієни та на поховання деяких категорій громадян.