Участь у тренінгу з питань протидії гендерно зумовленому насильству

Дата: 05.04.2023 20:00

03-04 квітня 2023 року працівники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі  Вирівської сільської ради РУДНІК Ольга та РУДНІК Микола взяли участь у дводенному курсі тренінгу з питань протидії гендерно зумовленого насильства (ГЗН) та допомоги постраждалим від ГЗН в умовах воєнного конфлікту у м.Рівне. Організаторами заходу були Головне Управління національної сервісної служби у Рівненській області у рамках програми гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за підтримки уряду Фінляндії та за сприяння Рівненської обласної адміністрації.
Начальниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева розповіла, що це не перший спільний навчальний захід з питань протидії ГЗН з Фондом ООН у галузі народонаселення.
"Насильство – у будь-яких його проявах – це злочин, якому немає виправдань. Його не можна замовчувати та толерувати. Під час війни зростає коло осіб, які можуть постраждати від насильства. Це, зокрема, внутрішньо переміщені особи, яких на Рівненщині проживає понад 54 тисяч. Тому такі тренінги зараз особливо актуальні".
Здобуті знання та навики  наші спеціалісти, при потребі, зможуть застосувати для надання допомоги постраждалим.