Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті

Дата: 31.03.2023 19:35

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, на жаль, посмертно нагороджено 9-х військовослужбовців Сарненщини: старшого солдата  Віталія Царука, молодшого сержанта Михайла Занозовського із села Тинне, молодшого сержанта Степана Карпця із Степаня, старшого солдата Сергія Савича із села Миляч, солдата Олексія Гласного із села Крупове, молодшого сержанта Сергія Добринського із Соломіївки, солдата Володимира Гаврильчика з Рокитного, старшого солдата Івана Кляпка із села Борове та солдата Миколу Опалька із Масевич, уродженця села Чабель Вирівської громади.

31 березня 2023 року голова Сарненської райдержадміністрації Олександр КОХАН зустрівся з їхніми рідними та від імені Президента України Володимира Зеленського вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня.

Звичайно, що жодна нагорода, яку  сьогодні отримали рідні загиблих Героїв, ніколи не замінить близьких, які віддали своє життя за нашу країну.  І дуже хотілося б  вручати ці нагороди саме тим, кого, на жаль, з нами вже нема.

Вони  Герої, завдяки яким наші діти, рідні та близькі, мають можливість на життя у вільній і незалежній Україні.

Кожен з них назавжди залишиться в нашій пам’яті та наших серцях!

Вічна пам’ять нашим захисникам🕯️