Дата: 10.03.2023 19:08

Вшанування Дня Державного Гімну у Вирівському ліцеї

Сьогодні в гостях у Вирівському ліцеї був рядовий солдат 15 - ої ОМБ Рудик Микола Андрійович, який в День державного гімну України привіз до нашого закладу символічний подарунок – прапор з автографами та мотивуючими написами від ЗСУ.

Ми дуже горді,  що у Вирівському ліцеї тепер буде частинка наших охоронців, наших воїнів та їхніх хоробрих сердець.

Дуже гарний, повчальний і патріотичний захід. На таких заходах ми виховуємо у дітей любов до своєї держави, повагу, шану і вдячність до наших захисників, гордість за свою державу, землю, родину. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Робоча зустріч із представниками Центру зайнятості населення

10 березня 2023 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів зустріч із фахівцями Сарненського районного центру зайнятості, на якій було обговорено питання співпраці Центру з Вирівською громадою в галузі реалізації передбачених державою прав жителів громади під час дії воєнного стану.

Візит до патріотичних рукодільниць

08 березня 2023 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО привітав трьох жительок с.Гранітне, майстринь-рукодільниць із Міжнародним днем боротьби за права жінок. Надія ЯКИМЕНКО, Ольга ПИЛИПАКА та Ганна АЛЕКСЕЄВЕЦЬ, які неодноразово долучалися до збору благодійної допомоги та вязали шкарпетки для наших воїнів.

Щиро дякуємо!