ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Дата: 08.03.2023 17:58

Проведено засідання виконавчого комітету

07 березня 2023 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів засідання виконавчого комітету Вирівської сільської ради, на порядку денному якого було заслухано такі питання:
-    про стан медичного обслуговування на території сільської ради;
-    про надання дозволу на укладення договору дарування частини земельної ділянки, що відійшла у спадщину   на користь малолітніх дітей;
-    про надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам та придбання засобів індивідуальної гігієни деяким категоріям громадян;
-    про розгляд заяви гр. К.І.І. про надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі.
-    про рішення виконавчого комітету  сільської  ради, що були прийняті, видані   між засіданнями виконавчого комітету в період  з 26.01.2023 по 07.03.2023  року.
З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Вирівської сільської ради.

Проведено робочу зустріч

07 березня 2023 року Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів робочу зустріч із представниками ВЗНС Сарненського РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області, на якій було обговорено питання створення класу безпеки на базі Ясногірського ліцею, про створення дитячої команди "юний пожежник", організації навчальних заходів із пожежної безпеки для здобувачів освіти.

Акція "Писанкове дерево Перемоги"

Завдання акції полягало у cтворенні писанок в орнаментальних мотивах і кольорі з побажаннями «Перемоги Україні» та орнаментами притаманними нашій місцевості. В писанках відображена  наша мальована молитва про злагоду і мир поміж людьми.
До акції долучилася заклади загальної середньої та дошкільної освіти, працівники клубних установ. На розгляд журі було представлено 69 писанок.
На підставі  рішення журі конкурсу визначено переможців:
I місце -  Вирівський ліцей
II місце – Ясногірський ліцей
III місце – Кам’яне-Случанська гімназія

А представляти нашу громаду в обласному етапі будуть роботи:
Вирівського  ліцею -  Згурської Зоряни та Шило Катерини;
Ясногірського ліцею - Єленець Діани та Опалька Єгора;
Кам’яне-Случанської гімназії – Костюк Віталіни;
та робота наймолодшої учасниці нашої громади Жук Владислави з мамою, вихованки ЗДО «Казка» с.Чудель.

Вітаємо та бажаємо перемоги в обласному етапі!!! Роботи учасників будуть розміщенні на "Писанковому дереві Перемоги Вирівської сільської ради".

Профілактичний захід

07 березня 2023 року працівниками Чудельського ліцею та поліцейським офіцером громади проведено вихрвну роботу з підопічним Ж.Д.С., який не ночував удома та не з' явився на навчання.

Робота комунальників

У селі Чудель комунальники громади виконали роботи з обваловки сміттєзвалища, вирівнювання дороги по вул. Молодіжна та підсипки по вул.Східна, привезли сухі дрова для опалювання адмінприміщення старостинського округу.