Зі святом 8 березня!

Дата: 08.03.2023 09:49

Сьогодні, 8 березня, у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби за права жінок.

Хоча вже понад рік воно затьмарене війною, ми навчилися протистояти російській агресії та знаходити привід для радощів у найтяжчі години. Нинішнє свято – це ще одна нагода посміхнутися та відчути хоч трішки тепла і радості в душі.

Ви досягаєте вершин у всіх сферах життя, адже кожного дня ми переконуємося, наскільки неймовірні та сильні Ви, наші жінки, в усі часи!

Саме Ви вмієте створювати прекрасні речі, оберігати сімейний затишок і віддано захищати свої домівки, землю та країну.

Сьогодні кожна з Вас показала всьому світу, що означає бути сміливою: бути мамою, дружиною, волонтером, медичною сестрою, захисницею, берегинею...

У цей весняний день щиро бажаю Вам міцного здоров’я, миру і добра, великих успіхів у всіх справах і починаннях. Нехай весняне сонце дає сили задля подолання труднощів, дарує надію і сповнює вірою у краще. Нехай у ваших оселях завжди панує родинне тепло, любов та злагода, а Господь береже вас і ваші родини від горя і втрат у цю лиху годину.
Віримо у нашу Перемогу, робимо все можливе задля її наближення!