Проведено громадські слухання

Дата: 05.03.2023 19:26

05 березня 2023 року відбулися громадські слухання у с.Чудель та в с.Кам’яне-Случанське, на порядку денному яких були звіт сільського голови, звіт старост та питання необхідності перейменування вулиць населених пунктів.
Із жителями с.Чудель було обговорено питання підсипки та грейдерування дороги по вул. Незалежності, будівництва лінії електропостачання по вул.Незалежності, електропостачання  по вул. Молодіжна та вул. Небесної Сотні, будівнцтва понтонної переправи через р.Случ та нової амбулаторії в населеному пункті. Досить гостро обговорювалось питання  самогоноваріння  окремими жителями села і негативними наслідками від цього в родинах.
Жителі с.Кам’яне-Случанське піднімали питання необхідності облаштування нового місця під паспортизоване сміттєзвалище, розширення території сільського кладовища, підсипки та грейдерування вулиць населеного пункту, заміни дерев’яних опор електроліній на бетонні, створення нових робочих місць, забезпечення надання медичних послуг.
Звіт сільського голови та звіти старост було взято до відома, обговорені питання, зауваження та пропозиції до них буде винесено на засідання виконавчого комітету з метою розроблення заходів по їх виконанню.