ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Дата: 01.03.2023 18:15

Повідомляємо, що 03.01.2023 року Державною службою з питань праці спільно з Мінекономіки запроваджено отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі – дозвіл) в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки (https://my.gov.ua/info/service/bydepartment-1555/2561/details).

Відтепер для отримання дозволу достатньо заповнити онлайн-заяву, до якої додати електронний висновок експертизи.

Окрім видачі дозволу, онлайн доступні також анулювання, переоформлення та продовження строку дії дозволів, які було отримано в електронній формі.

Поряд із цим, з 01.01.2023 всі видані дозволи підписуються виключно електронними цифровими підписами керівників територіальних органів Держпраці та містять QR-коди з посиланням на виданий дозвіл.

Суб’єкт господарювання, якому видано дозвіл, зможе перевірити достовірність накладеного підпису та отримати актуальну інформацію про виданий дозвіл, лише відсканувавши QR-код.

Послуги анулювання, переоформлення та продовження строку дії раніше отриманих дозволів у паперовому вигляді потребують подання оригіналу дозволу та здійснюються через ЦНАП (м. Рівне, майдан Просвіти, 2).