Ангели пам’яті – Герої Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 19:12

Дев‘ять років тому у січні-лютому на Майдані Незалежності в Києві, під час Революції Гідності, загинуло 105 людей.

20 лютого 2023 року в День Героїв Небесної Сотні у Вирівській громаді відбулася акція «Ангели пам’яті». У закладах освіти та культури, публічних бібліотеках громади проведено тематичні заходи, під час яких школярі декламували вірші, виготовляли власноруч паперових янголів та розвішували їх біля стендів із фотографіями Героїв, на деревах, що ростуть на прилеглій території шкіл та будинків культури.

Герої Небесної Сотні були першими, хто пішов у бій. Росія досі не зупинилася, але її зупинить вільна, незалежна, сильна, демократична, об’єднана Україна. За ці дев’ять років ми говоримо вже про тисячі захисників і захисниць, які віддали своє життя за гідність й свободу, мир, спокій, за гідне майбутнє дітей наступних поколінь.

Ми пам’ятаємо, шануємо та розуміємо, завдяки кому маємо свободу. Памятаємо, віримо, переможемо!