Відправлено допомогу на Донеччину

Дата: 12.02.2023 12:28

12 лютого 2023 року відправлено вантажний бус благодійної допомоги  - більше сотні боксів для Збройних Сил України, вареники, голубці, випічка, хліб, сало, тушонки, консервація, овочі, 4 шини з дисками на т-4, запчастини до т-4, лучина, спальники, аптечки, медичні препарати, засоби гігієни, бензопилка, посуд металевий, окопні свічки, маскхалати. Допомогу доставлять за призначенням військовим, які дислоковані в населених пунктах Бахмут, Лиман, Кремінна Донецької області. Разом із гуманітарним вантажем на передову буде доставлено нашого захисника Василя ВЛАСИКА.
До сьогоднішньої поїздки долучилися працівники сільської ради, віряни населених пунктів Ясногірка, Чабель (ДАЧА), Ясногірський ліцей (50 боксів для військових), жителі сіл Вири, Гранітне, Будинок культури с.Вири, громадська організація «Смарт», учні Вирівського ліцею (листи, малюнки, валентинки), приватний підприємець Віталій ЗАХАРЧУК.
Дякуємо всім, хто долучився!
Все буде Україна!