Дайджест новин

Дата: 06.02.2023 19:39

Боротьба з ожеледицею
06 лютого 2023 року з метою ліквідації наслідків ожеледиці працівники комунального підприємства «Вири-Сервіс» виконали підсипку центральних вулиць і з’їзди з них у селі Ясногірка.

Заготівля дров
Комунальники громади завезли 3 м.куб. дров паливних для твердопаливного котла в адмінбудівлі Селищенського старостинського округу, заготовлені в результаті обрізування узбіччя автошляху Селище-Ясногірка.

Допомога військовим
Жителі с.Кам’яне-Случанське, працівники старостинського округу забезпечили збір благодійної допомоги для односельця Бодашка Анатолія та його побратимів 63-ої танкової бригади.
Слава Україні!

Збір дров для жителів Херсонщини
Жителі с.Кам’яне-Случанське організували збір дров паливних, які будуть відправлені для цивільного населення м.Херсон та його передмістя та для військових.  Дякуємо всім, хто долучався до цієї доброї справи!
Все буде Україна!

Допомога від ЮНІСЕФ
Адресну допомогу для укриття закладу загальної середньої освіти отримав Чудельський ліцей у вигляді обігрівача  масляного та для закладу дошкільної освіти "Віночок" с. Гранітне –  бойлер на 100 літрів.