Дата: 02.02.2023 18:39

Відбулося засідання виконавчого комітету

02 лютого 2023 року відбулося засідання виконавчого Вирівської сільської ради, на якому було схвалено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради за 2022 рік, Програму енергоефективності та енергозбереження територіальної громади на 2023-2027 роки та Програму з покращення технічного стану захисних споруд цивільного захисту, облаштування найпростіших укриттів у приміщеннях комунальної власності територіальної громади та інших приміщень на 2023-2024 роки. Члени виконкому прийняли рішення про виділення матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам.
З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Вирівської сільської ради.

Дровітня для ЗДО «Казка» с.Чудель

02 лютого 2023 року комунальниками громади, працівниками Чудельського старостинського округу виконано роботи по облаштування даху дровітні для закладу дошкільної освіти «Казка» с.Чудель.