Інформаційний захід фахівців Сарненської філії Рівненського обласного центру зайнятості

Дата: 31.01.2023 19:52

30 січня 2023 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів зустріч із фахівцями Сарненського районного центру зайнятості, на якій були присутні старости громади, начальники відділів та працівники апарату Вирівської сільської ради.
У ході інформаційного заходу було обговорено питання співпраці з Вирівською громадою, необхідність реалізації передбачених державою прав жителів громади під час дії воєнного стану. Розглянуто законодавчі новинки для роботодавців – компенсацію єдиного внеску, компенсацію 50% фактичних витрат на оплату праці, компенсацію 50% ЄВ, надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців, організацію суспільно корисних робіт у період воєнного стану, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.
Фахівці ознайомили присутніх про можливості пошуку роботи й перекваліфікації для незайнятого населення і безробітних на базі центру зайнятості, підбором підходящої роботи під час воєнного стану, можливостями тимчасового працевлаштування, гарантіями дострокового виходу на пенсію для окремих категорій безробітних, необхідністю соціального страхування на випадок безробіття, розміром допомоги по безробіттю, способами реєстрації громадян в службі зайнятості у період воєнного стану.