Переможці конкурсу «Зимові канікули»

Дата: 20.01.2023 14:34

Активні та спортивні жителі Вирівської громади -  сім’я Сергійчуків із  села Кам’яне-Случанське  виборола  почесне II  місце  в обласному конкурсі «Зимові канікули», організатором якого виступав «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

Згідно умов конкурсу в період з 2 по 16 січня батьки разом із дітками проводили спільно час  на спортивних майданчиках чи виїжджали на природу, взявши з собою різноманітний спортивний інвентар. Формат конкурсу не обмежував види рухових активностей – це могли бути естафети, ігри чи конкурси. Учасники знімали своє відео та розміщували у події «Зимові канікули» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук». А далі вболівальники своїми «вподобайками» визначали переможців.

Отож, підсумки:

1 місце - сім’я Демчуків: Софія, Марія та Олександр (с. Головин, Головинської ТГ – 140 вподобань);

2 місце - сім’я Сергійчуків: Галина, Анатолій, Катерина та Микола (с.Кам’яне-Случанське, Вирівської ТГ - 139 вподобань);

3 місце - сім’я Столярчуків: Андрій, Людмила, Анастасія та Олена (смт Демидівка, Демидівська ТГ – 126 вподобань).

Вітаємо сім’ю Сергійчуків, Ви гідний приклад для наслідування. Запрошуємо всіх жителів громади долучатися до рухової активності та підтримки земляків. Разом до Перемоги!