Повідомлення про введення в дію нової нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Федорівка

Дата: 17.01.2023 14:52

Рішенням  Вирівської сільської ради від 24 вересня 2021 року № 478 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Федорівка, яка вступила в дію з 1 січня 2023 року.

Зміна нормативної грошової оцінки землі є підставою для перегляду розміру податку на майно (в частині плати за землю), а саме: земельного податку та орендної плати за землю.

У зв’язку з цим власникам та землекористувачам  земельних ділянок, які розташовані в с. Федорівка на території Вирівської сільської ради у 2023 році обчислення суми плати за землю буде здійснюватися за новою нормативною грошовою оцінкою земель.

Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки здійснюється відповідно до вимог статті 20 Закону України № 1378-IV «Про оцінку земель» у формі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку.  Для отримання витягу з технічної документації необхідно подати відповідну заяву через електронні сервіси Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/services).