Перемога на Всеукраїнському рівні

Дата: 16.01.2023 14:44

Метою участі здобувачів освіти нашої громади у дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» (далі Конкурс) є посилення патріотичного виховання учнівської молоді, готовності до активної громадянської позиції та екологічної діяльності; розвиток пізнавального інтересу, логічного мислення; виховання громадянина-патріота України, бережливого і шанобливого ставлення до традицій українського народ.

Ініціатором проведення даного Конкурсу виступив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України. У Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» взяли участь педагогічні, учнівські колективи, вихованці 73 закладів загальної середньої та позашкільної освіти з 14 областей.

До участі  долучилися й учні закладів загальної середньої освіти Вирівської сільської ради.  Організаційний комітет та журі Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» висловлюють глибоку вдячність учасникам конкурсу, педагогічним працівникам та батькам за активну та діяльну підтримку. На підставі підсумкового рішення журі конкурсу визначено переможців:

Переможці Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток»  Вирівської сільської ради:

I місце ( 95-100 балів) - вихованці гуртка «Краєзнавець» Чабельської гімназії (керівник: Велісейко Оксана Антонівна вчитель географії);

II місце (90-94 балів) - колектив учнів 5-9 класів Вирівського ліцею (керівники: Царук Ірина – вчитель біології, Чудук Ірина – вчитель географії).

Вітаємо наших переможців та пишаємося їхніми здобутками!!!