ОБМІН ЗНАННЯМИ ТА ДОСВІДОМ НА ЗАСАДАХ ПАРТНЕРСТВА - ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 19.12.2022 18:53

Обмін досвідом - це завжди взаємозбагачення

16 грудня 2022 року на базі Клесівської гімназії відбувся семінар–практикум «Професійний кейс заступників директорів та асистентів учителів». Обмін досвідом відбувся між закладами освіти Вирівської сільської та Клесівської селищною радою у Клесівській гімназії ( директор Світлана СИМОНЕНКО).

Предметом обговорення, була – «Інклюзія».

Інклюзивне навчання має покращити навчальне середовище, забезпечити потреби всіх учнів з повагою до їхніх здібностей та можливостей.

Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу. Так, своїми напрацюваннями поділилася заступник директора Карпилівського ліцею Світлана МАРТИНЮК, яка ознайомила присутніх із веденням шкільної документації та системою роботи щодо організації інклюзивного навчання в закладі освіти.

Кожен із присутніх мав можливість отримати позитивні та емоційно-насичені враження від зустрічі, переконався, що освітяни Клесівської громади завжди відкриті для плідної співпраці з колегами на тернистій педагогічній ниві.