Проведено семінар-практикум

Дата: 13.12.2022 17:44

12 грудня 2022 у відділі освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради був проведений семінар-практикум  для практичних психологів на тему «Робота практичного психолога у воєнний час». Мета заходу – ознайомити практичних психологів з новими методами та формами роботи, обмінятися досвідом щодо створення безпечного середовища для усіх учасників освітнього процесу.
Практичні психологи проводили вправи на зниження стресу та емоційної напруги, обговорили взаємодію педагогів, практичних психологів, та батьків для створення безпечного освітнього середовища дитини.
У роботі заходу взяла участь спеціаліст служби у справах дітей Вирівської сільської ради Ольга РУДНІК. Вона ознайомила присутніх із роботою мобільної бригади, яка опікується питанням запобігання насильства в сім’ї. Фахівець наголосила на ролі шкільного психолога  для підтримки дітей у сім’ях, які потерпають від домашнього насильства.
Захід був змістовний, насичений важливою інформацією, завдячуючи психологу практичному психологу Вирівського ліцею Галині ЄВГЕЙЧУК, яка підготувала захід, за активної участі практичних психологів Кам’яне-Случанської гімназії, Ясногірського та Чудельського ліцеїв, ЗДО «Віночок» та «Казка».