Увага! Засідання виконавчого комітету

Дата: 13.12.2022 12:40

Шановні члени виконавчого комітету!

Відповідно до розпорядження сільського голови від 12 грудня 2022 року засідання виконавчого комітету відбудеться завтра, 14 грудня 2022 грудня о 15.00 в приміщенні сільської ради за орієнтовним порядком денним:

1. Про стан роботи із зверненнями громадян у Вирівській сільській територіальній громаді.

2. Про затвердження плану діяльності регуляторних актів при виконавчому комітеті Вирівської сільської ради на 2023 рік.

2. Про розгляд звернення неповнолітніх Фурмана Костянтина Ярославовича, Фурман Софії Ярославівни про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна.

3. Про надання дозволу Фурман Людмилі Миколаївні на укладення договору про поділ спадкового майна від імені малолітніх дітей.

4. Про розгляд звернення гр. Згурської Світлани Іванівни щодо порушення клопотання про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”.

5. Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування.

6. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Дзьобань Олексія Олексійовича.

7. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Думчий Євгенії Дмитрівни.

8. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Жигули Ольги Сергіївни.

9. Про стан охорони правопорядку на території Вирівської сільської ради.