ЩОДО ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Дата: 09.12.2022 08:09

Роз'яснення Рівненської облдержадміністрації щодо ситуації з енергоживленням.

Вся Україна працює в об’єднаній енергетичній системі. Не йдеться про постачання струму на певній вулиці, у мікрорайоні чи населеному пункті. Нині стоїть питання про виживання всієї енергетичної системи країни!

Нагадуємо. Існують:

1.Планові відключення. Вони потрібні для того, аби збалансувати енергетичну систему нашого регіону. Про такі відключення ми інформуємо вас.

2.Аварійні відключення. Через удари ракет по наших підстанціях енергетична система нестабільна. Мережі виходять із ладу. Спрогнозувати час та тривалість аварійних відключень - неможливо. Крім того, ці відключення застосовуються у випадках, коли за короткий термін (від 3 до 15 хвилин) потрібно негайно знизити обсяг потужності, що споживається з мережі.

3.Екстрені відключення. Це непрогнозовані відімкнення світла. Їхнє введення контролює компанія Укренерго. Цей тип відключення застосовують у випадку, коли зростає споживання електрики.

Енергетики просять забезпечити самостійне зниження електроспоживання в період максимального навантаження (з 08 години 00 хвилин до 11 години 00 хвилин та з 17 години 00 хвилин до 22 години 00 хвилин).

Коментарі у соцмережах ситуацію не виправлять. Але у нас є гідна відповідь ворогу – робити для перемоги все, що ми можемо, там, де ми є. Як це день-у-день роблять українські енергетики. Тому, набираємося терпіння! Перемога обов’язково буде за нами!