Дайджест новин

Дата: 07.12.2022 20:30

Допомога на Схід та Південь України
Волонтери Ясногірського ліцею приготували випічку на підтримку жителів Херсонської області та воїнів ЗСУ.
Віряни с.Ясногірка відправили продукти харчування та дрова паливні для мешканців незламної Херсонщини.
Жителі, віряни с.Вири організували збір та відправку продуктів харчування, картоплі до м.Краматорськ та Слов’янськ на Донеччині.
Волонтери організували в Ясногірському ліцеї та в Чабельській гімназії благодійну акцію «5 полін для Херсонців».
Освітяни та учні Селищенської гімназії зібрали бокси - подарунок - воїну, які будуть передані для військовослужбовців ЗСУ.
06 грудня жителі, віряни с.Чабель забезпечили збір та відправку вантажівки з дровами в Херсонську область.
Разом – ми сила!

500 цибулин квітів
Ясногірський ліцей долучився до соціально-освітньої програми та отримав 500 цибулин квітів у свою школу.  Flowers4school – благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
Вітаємо освітян Ясногірського ліцею з перемогою у конкурсі!
Переконані, що весною клумби зацвітуть різнокольоровими нідерландськими тюльпанами.

Подарунок солдату

До Дня Збройних Сил України у Чудельському ліцеї пройшла акція "Подарунок солдату", до якої долучилися усі учасники освітнього процесу.
Всі зібрані смаколики були передані для наших військових до волонтерського центру м.Сарни.
     Щиро віримо у перемогу!!!
     Нашим ЗСУ, від усього педагогічного та учнівського колективу ліцею, щира вдячність та повага!!!
    Слава Україні! Слава ЗСУ!!!
#День_ЗСУ

8 сім'ям із с. Федорівка, Селище, Ясногірка Службою в справах дітей Вирівської сільської ради була надана допомога продуктами харчування та засобами гігієни.