Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 07:33

Шановні працівники, депутати та члени виконкому Вирівської сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.
Це свято не лише тих, хто безпосередньо працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розвиток територіальної громади.
Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку і тепла, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.
Нехай Ваша професійність та досвід, творчий підхід до виконання своїх професійних обов’язків, висока відповідальність сприяють розбудові громади і України.
Нехай не міліє криниця Вашої душі нехай стороною обходять Вас усі негаразди, а щира людська вдячність та повага будуть нагородою за Вашу нелегку працю.
Нехай любов та підтримка Ваших рідних зігрівають Ваші серця серед щоденних турбот.
Нехай всеоб’єднуюча любов до рідної землі, до України принесе всеочікуваний мир в нашу державу!
Разом – ми сила! Разом – до Перемоги!

Сільський голова                        Сергій ОПАЛЬКО